Kuba Wojewódzki

sezon 26

Kuba Wojewódzki 13 ciąg dalszy

Na kanapie Kuba ugości dwie piękne, wręcz powalające kobiety – każda w całkiem inny sposób. Pierwszym gościem będzie Joanna Jędrzejczyk, pierwsza Polka w organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tej organizacji w wadze słomkowej. Kobieta energiczna, zaparcie dążąca do celu! Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy. W 2015 i 2016 roku nominowana do nagrody sportowca roku w plebistycie „Przeglądu Sportowego”. Jako druga na kanapie zasiądzie artystka o mocnym głosie i równie silnej osobowości. Daria Zawiałow od najmłodszych lat zaprzyjaźniona jest ze sceną. Uczestniczka programu „Od przedszkola do Opola”, „Mam talent!” i „X Factor”, zdobywczyni nie jednej nagrody, a nawet chórzystka Maryli Rodowicz. Od 2017 roku można ją oglądać na dużej scenie z jej własnym repertuarem, który urzeka od samego początku.

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi wiosenne porządki w świecie show-biznesu? Czyja kariera rozkwitnie po wizycie na jego słynnej skórzanej kanapie, a czyją zatopi jak Marzannę? Dowiemy się już wkrótce. Kuba Wojewódzki ma dobry czas. Ponad milion wiernych widzów jego talk-show przed telewizorami, prawie milion fanów śledzących go w Internecie, a teraz też liczne grono oddanych czytelników. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę nieprzeciętny intelekt, wspaniałe poczucie humoru i chłopięcy urok Kuby. Król TVN jak magnes przyciąga do studia swego programu największe gwiazdy. Jego goście doskonale wiedzą, że mogą liczyć na ciekawą i niebanalną rozmowę oraz uczciwy pojedynek w słownej szermierce. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie programu, jakie głośne nazwiska znajdą się w ogniu pytań Kuby? Czy prowadzący, czując pierwsze zwiastuny wiosny, złagodnieje, czy jego język pozostanie ostry jak brzytwa? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach talk-show.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.