Kuba Wojewódzki

sezon 26

Kuba Wojewódzki 13

U Kuby zawieje zgrozą, na kanapie zagości  mistrz kryminału, którego twórczość podbija serca czytelników. Remigiusz Mróz zadebiutował w 2013 roku powieścią "Wieża milczenia", od tamtej pory średnio co 3 miesiące pojawia się jego nowe dzieło. Jako pierwszy polski pisarz w 2016 roku otrzymał podwójną nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru Festiwalu Kryminalnego za książki "Kasacja" i "Zaginięcie" - za pierwszą otrzymał nagrodę czytelników Wielkiego Kalibru, druga natomiast doczekała się ekranizacji w formie serialu " Chyłka - Zaginięcie". Drugi gość przyniesie ze sobą trochę słońca. Człowiek, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy, a muzyka wprost płynie w jego żyłach. Kamil Bednarek w 2010 roku zabłysnął na scenie programu " Mam talent!" i od tamtej pory nie stracił nic ze swego blasku. By rozwijać swoją twórczość wraz z zespołem wybrał się w 2011 roku na Jamajkę, gdzie powstał maxisingiel "Jamaican Trip" w studio Truff Gong rodziny Marley. Od 2012 roku niejednokrotnie nominowany i nagradzany w kategorii Najlepszy artysta. Na swoim koncie ma wygraną w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej, status złotej płyty dla albumu "Talizman" i udział w projekcie MTV Unplugged.

W tym odcinku dwa różne światy, na jednej kanapie!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi wiosenne porządki w świecie show-biznesu? Czyja kariera rozkwitnie po wizycie na jego słynnej skórzanej kanapie, a czyją zatopi jak Marzannę? Dowiemy się już wkrótce. Kuba Wojewódzki ma dobry czas. Ponad milion wiernych widzów jego talk-show przed telewizorami, prawie milion fanów śledzących go w Internecie, a teraz też liczne grono oddanych czytelników. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę nieprzeciętny intelekt, wspaniałe poczucie humoru i chłopięcy urok Kuby. Król TVN jak magnes przyciąga do studia swego programu największe gwiazdy. Jego goście doskonale wiedzą, że mogą liczyć na ciekawą i niebanalną rozmowę oraz uczciwy pojedynek w słownej szermierce. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie programu, jakie głośne nazwiska znajdą się w ogniu pytań Kuby? Czy prowadzący, czując pierwsze zwiastuny wiosny, złagodnieje, czy jego język pozostanie ostry jak brzytwa? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach talk-show.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.