Kuba Wojewódzki

sezon 26

Kuba Wojewódzki 13

Showman z krwi i kości, a także dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk oraz aktor. Na kanapie u Kuby zasiądzie człowiek pełen energii - Szymon Majewski znany z programu "Szymon Majewski Show". Prowadzący audycji "Nie mam pytań. Rozmowa Szymona Majewskiego". Na swoim koncie ma również epizody w takich filmach jak "Kiler", "E=mc2" czy "Superprodukcja". Jako druga na kanapie zasiądzie kobieta, która ma talent! Małgorzata Foremniak znana z filmów, seriali, scen teatralnych i spektakli telewizyjnych. Od początku programu jest członkiem jury w programie "Mam talent!". W 2004 roku była reprezentantką Polski w sztafecie niosącej ogień Olimpijski. To wielki powrót po latach!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi wiosenne porządki w świecie show-biznesu? Czyja kariera rozkwitnie po wizycie na jego słynnej skórzanej kanapie, a czyją zatopi jak Marzannę? Dowiemy się już wkrótce. Kuba Wojewódzki ma dobry czas. Ponad milion wiernych widzów jego talk-show przed telewizorami, prawie milion fanów śledzących go w Internecie, a teraz też liczne grono oddanych czytelników. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę nieprzeciętny intelekt, wspaniałe poczucie humoru i chłopięcy urok Kuby. Król TVN jak magnes przyciąga do studia swego programu największe gwiazdy. Jego goście doskonale wiedzą, że mogą liczyć na ciekawą i niebanalną rozmowę oraz uczciwy pojedynek w słownej szermierce. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie programu, jakie głośne nazwiska znajdą się w ogniu pytań Kuby? Czy prowadzący, czując pierwsze zwiastuny wiosny, złagodnieje, czy jego język pozostanie ostry jak brzytwa? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach talk-show.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.