Kuba Wojewódzki

sezon 26

Kuba Wojewódzki 13 ciąg dalszy

Na kanapie u Kuby zasiądzie człowiek, który nie wymaga rekomendacji. Pomocnik w Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a na co dzień klubu piłkarskiego Wisła Kraków. Prowadzi również fundację „Ludzki Gest”. Jakub Błaszczykowski opowie o swojej karierze, o tym jak poradził sobie z kontuzjami oraz zaangażował się w ratowanie klubu Wisła Kraków. Obok niego zasiądzie brawurowa Katarzyna Warnke znana z filmów Patryka Vegi. Poza rolami w takich filmach jak „Kobiety mafii” czy „Botoks” Kasia występuje w teatrze. Jest nie tylko aktorką, ale również reżyserką i autorką kilku sztuk. Opowie o swojej roli w filmie „Kobiety mafii 2”, współpracy z Patrykiem Vegą i życiu prywatnym.

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi wiosenne porządki w świecie show-biznesu? Czyja kariera rozkwitnie po wizycie na jego słynnej skórzanej kanapie, a czyją zatopi jak Marzannę? Dowiemy się już wkrótce. Kuba Wojewódzki ma dobry czas. Ponad milion wiernych widzów jego talk-show przed telewizorami, prawie milion fanów śledzących go w Internecie, a teraz też liczne grono oddanych czytelników. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę nieprzeciętny intelekt, wspaniałe poczucie humoru i chłopięcy urok Kuby. Król TVN jak magnes przyciąga do studia swego programu największe gwiazdy. Jego goście doskonale wiedzą, że mogą liczyć na ciekawą i niebanalną rozmowę oraz uczciwy pojedynek w słownej szermierce. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie programu, jakie głośne nazwiska znajdą się w ogniu pytań Kuby? Czy prowadzący, czując pierwsze zwiastuny wiosny, złagodnieje, czy jego język pozostanie ostry jak brzytwa? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach talk-show.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.