Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14 ciąg dalszy

Kuba Wojewódzki powraca w jeszcze lepszej formie! W pierwszym odcinku tego sezonu postanowił zaprosić naprawdę gorące nazwiska. Pierwszym gościem jest Tomasz Karolak. Ta jesień będzie należeć do niego! A to wszystko za sprawą serialu "39 i pół tygodnia", który bije rekordy popularności. Kolejny gość to Łukasz "Lotek" Lotowski. Co gwiazdor stand-upu zdradzi w rozmowie z showmanem? Sprawdź!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.