Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14

Dziś na kanapie Kuby Wojewódzkiego dwóch wyjątkowych gości. Odtwórca głównej roli w serialu komediowo-politycznym "Ucho prezesa", Robert Górski. Oraz jedno z najgorętszych nazwisk polskiego kina, Łukasz Simlat. Obecnie widzowie mogą oglądać go w drugim sezonie serialu "Pod powierzchnią" oraz obrazie, który jest polskim kandydatem do Oscarów — mowa o filmie "Boże ciało". To będzie naprawdę ostra rozmowa!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.