Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14

Dziś na kanapie Kuby Wojewódzkiego dwójka znakomitych aktorów. Odtwórca głównej roli w filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza", Dawid Ogrodnik. Jaki prywatnie jest 33-latek, nazywany nadzieją polskiej kinematografii? Oraz rewelacyjny Piotr Adamczyk. Mimo że ma dopiero 47 lat, już zapisał się na kartach historii kina. Zagrał Chopina, papieża... Czym zaskoczy nas tym razem?

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.