Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14

Początek tygodnia bez nowego odcinka programu "Kuba Wojewódzki"? Nic z tego! Tym razem na kanapie samozwańczego króla TVN-u pojawili się: ceniony zarówno w Polsce, jak i za granicą pianista, Leszek Możdżer. Oraz drugi gość, jedno z najgorętszych nazwiska świata sportu i fitnessu, Daniel Qczaj. Nie możesz przegapić tego odcinka!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.