Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14 ciąg dalszy

Dziś na kultowej kanapie showmana pojawił się reżyser i scenarzysta Xawery Żuławski. Kiedy ostatni raz się bił? I czyim pomysłem było nadanie mu imienia "Xawery"? Po raz pierwszy u Kuby Wojewódzkiego aktorka, Marta Żmuda-Trzebiatowska. Dlaczego tak długo nie chciała przyjść do programu? Czy miała chwile zwątpienia i myśli o odejściu z aktorstwa? Oraz gościnnie... Sebastian Fabijański. Nie możesz tego przegapić!

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.