Kuba Wojewódzki

sezon 28

Kuba Wojewódzki 15

Tym razem na legendarnej kanapie showmana zasiedli Viki Gabor i Marek Niedźwiecki.

„Kuba Wojewódzki” – goście

Viki Gabor to młoda kompozytorka, piosenkarka i zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci! Wokalistka ma romskie korzenie i pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Artystka uczestniczyła w wielu popularnych programach typu talent show, w których była finalistką. Ostatnio Viki wydała swój debiutancki album „Getaway”.

Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać. Człowiek, którego głos już od pokoleń jest synonimem dobrej muzyki! Marek Niedźwiecki to jeden z najbardziej cenionych dziennikarzy muzycznych w Polsce. Legendarny radiowiec, którego programy kształtowały gust muzyczny całych pokoleń, a odejście zakończyło historię pewnej kultowej stacji.To już jego kolejna wizyta w programie Kuby. Jak będzie tym razem?

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.