Kuba Wojewódzki

sezon 27

Kuba Wojewódzki 14 ciąg dalszy

Dziś na kanapie samozwańczego króla TVN-u wschodząca gwiazda kina, Aleksandra Domańska. Dlaczego jest sama? Czy jest szczęśliwa? I jaki jest jej ideał mężczyzny? Alan Andersz, serialowy syn Tomasza Karolaka, opowiedział o najtrudniejszym momencie swojego życia, czyli wypadku — który odmienił jego życie. A na koniec najgorętsze nazwisko polskiej sceny muzycznej, artysta, który wyprzedał Stadion Narodowy, Dawid Podsiadło.

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Bezkompromisowy szermierz słowa, który ciętą i ostrą jak brzytwa ripostą tnie kurtuazyjne zasłony swoich gości. Król TVN powraca jesienią z 27 sezonem swojego show, bynajmniej nie dołączając do osławionego klubu 27 – jego talk show nadal jest na fali i nieustannie przyciąga przed telewizory miliony widzów. Nic nie wzbudza takiego zainteresowania i kontrowersji jak jego nowe samochody, dziewczyny oraz rozmowy na skórzanej kanapie! Na szczęście już wkrótce na jednej z najbardziej rozpoznawalnych sof w kraju ponownie zasiądą aktorzy, sportowcy, piosenkarze, politycy, celebryci (także do tego miana aspirujący) oraz wszyscy Ci, którzy podniosą rzuconą im rękawicę i podejmą wyzwanie Wojewódzkiego, by zmierzyć się z nim w pojedynku na słowa! A łatwo nie jest – chociaż przyjemnie tego posłuchać.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.