Kto tu mieszka?

sezon 3 odcinek 8

Kto tu mieszka 3

Zuzia, Kamila, Ola i Michał od razu zauważyli, że są praktycznie rówieśnikami. Równie spostrzegawczy będą w mieszkaniach, które wspólnie obejrzą? Od zmysłu obserwacji zależeć będzie to, kto odpowie na tytułową zagadkę i wygra 5 tysięcy złotych?

Czterej śmiałkowie podejmą się rozwiązania tytułowej zagadki. By to zrobić i w konsekwencji wygrać nagrodę główną, jaką jest kwota 5 tysięcy złotych wspólnie obejrzą cztery mieszkania. To ich mieszkania, ale do końca nie będzie wiadomo, gdzie kto mieszka. Kto zrobi to najtrafniej? Kandydatów jest czworo. Do rywalizacji o nagrodę główną staną: energiczna Zuzia, która pracuje jako wykładowca akademicki; uwielbiający zagadki detektywistyczne optyk Michał; nauczycielka o radosnym usposobieniu Kamila oraz spostrzegawcza właścicielka foodtrucka Ola. Zadanie jest bardzo trudne, bo te cztery osoby przed rozpoczęciem programu nic o sobie nie wiedziały. Teraz spotkają się po raz pierwszy i poznają jedynie swoje imiona oraz zawody.

Ich pierwsza obserwacja – są w podobnym wieku. Czy to utrudni zgadywanie? Najpierw obejrzą pięknie urządzony dom z wysmakowanymi dodatkami, meblami retro, fantastyczną kanapą i szarą kuchnią. Kuchnia co prawda wymaga remontu ale całość robi wrażenie. Tylko do kogo należy dom? A czy jest mieszkanie w zamkniętym osiedlu ze ścianami z cegły. Ta cegła według Kamili to oszukiwanie rzeczywistości, ale właścicielowi najwyraźniej się podoba. Kto ma taki gust? Kolejne mieszkanie zdaniem uczestników programu jest bardzo kobiece. Może za sprawą bukietu pięknych kwiatów.W jego sypialni znajduje się jednak kolekcja męskich zegarków. W bliźniaku mieszka natomiast osoba z oryginalnym gustem. Świadczą o tym meble, piecyk koza do ogrzewania i niezwykły pokój dziecięcy. Do kogo pasuje to mieszkanie?

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś! Już wiosną będziemy mogli bezkarnie zajrzeć do domów naszych bohaterów! Cztery osoby, które nic o sobie nie wiedzą, trochę dedukcji i doskonała zabawa. Czy widzom uda się odgadnąć kto tu mieszka? Kto w odcinku zdobędzie główną nagrodę? Tego wszystkiego dowiecie się w nowym sezonie programu!

W trzeciej serii odwiedzimy wiele oryginalnych miejsc i poznamy ciekawych ludzi. Mieszkanie z winiarnią, cztery kąty żeglarza, lokum Alicji w Krainie Czarów, a może dom w chmurach? Który z bohaterów wytypuje prawidłowo i zgarnie 5 tysięcy złotych? Czyja strategia okaże się prawidłowa? Podczas wizyt w mieszkaniu nie jest łatwo – znamy jedynie imiona i zawody uczestników. Zaglądamy do śmieci, lodówek i szaf, i… bacznie obserwujemy! Tutaj liczą się szczegóły.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD Player.pl