Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 8

Kto tu mieszka?

Za przyjście do jednego z mieszkań w tym odcinku uczestnicy programu domagali się „szkodliwego". W kolejnym mieszkaniu tajemnicy właściciela strzegł kamienny pies. Ktoś z uczestników miał w ogrodzie stare budki telefoniczne z czasów PRL-u. Ktoś inny tajemniczego gościa w sypialni.

To wszystko brzmi bardzo zagadkowo i będzie do odkrycia w ósmym odcinku programu "Kto tu mieszka?"

Zagadkę pięciu mieszkań rozwiązywać będą tym razem: Anna – kierownik Zespołu Procedur Ochrony, Agata - kierownik przedszkola, Karol - manager w banku, Karolina - manager artystyczny i Agnieszka - styliska zdjęć. Czy ktoś z nich trafnie połączy wszystkie mieszkania z właścicielami? Trudne zadanie!

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.