Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 7

Kto tu mieszka?

Kolejni bohaterowie programu to trzydziestolatkowie ze stolicy. Modni, bywalcy klubów, instagramerzy: Maria – manager w firmie reklamowej, Jacek – fryzjer, Ola – kierownik w firmie, Magda - socjolog, Paweł – kierownik projektu.

„Jesteśmy warszawskimi snobami", „jesteśmy pretensjonalni", „jesteśmy tacy sami, jak pięcioraczki", powiedzą po obejrzeniu trzeciego z kolei mieszkania.

Skąd te przemyślenia? Zaskoczy ich to co zobaczą i czego dowiedzą się o sobie podczas oglądania mieszkań. Czy rzeczywiście są niewolnikami trendów? Co czytają? Jaki styl mieszkania jest im najbliższy? Czy mają modne kwiaty? Jakimi meblami urządzili swoje mieszkania? Czy podobieństwa które ich zaskoczą, pomogą w rozwiązaniu zagadki pięciu mieszkań?
"Kto tu mieszka?" - tym razem odpowiedź na to pytanie będzie bardzo trudna. Czy ktoś z nich rozszyfruje wszystkich właścicieli mieszkań?

Najważniejsze, że się polubią i postanowią „odpimpować" jedno z mieszkań. Taka pomoc koleżeńska!

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.