Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 6

Kto tu mieszka?

W tym odcinku programu jeden z uczestników od początku ogłasza swoje zwycięstwo. Co zrobią pozostali? Na pewno nie zrezygnują z gry!

Krzysztof – fotograf, Eliza – doradca finansowy, Zbyszek – konsultant ds. marketingu, Jarek – bloger modowy, Kamila – higienistka stomatologiczna obejrzą pięć mieszkań. Zaskoczą ich narzędzia i rura do pole dance w sypialni jednego z nich. W innym będą diagnozowali kilka nerwic właściciela.

Okaże się także, że nie wszyscy jedzą w domu, a na pewno nie gotują. Czy obecność trzech mężczyzn w odcinku ułatwi odgadywanie, kto gdzie mieszka? Czy mieszkania dzielą się na męskie i damskie? Jak je odróżnić? Dopasowywanie mieszkań do właścicieli nie będzie łatwe. Uczestnicy będą mylić tropy, podrzucać ubrania i przedmioty. Będą dawać pozostałym fałszywe wskazówki. Kto potrafi odnaleźć podpowiedzi w tym gąszczu mylących informacji, zostanie zwycięzcą programu i wygra 5 tysięcy złotych. Wystarczy tylko trafnie dopasować mieszkania do właścicieli. Próbujcie!

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.