Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 5

Kto tu mieszka?

Mieszkanie jak z "Alicji w Krainie Czarów" z pudlem i papużkami. Łazienka z widokiem na niebo. Łóżko pod sufitem. Kolorowe peruki na półce w szafie. Złota kuchnia. Czy to mieszkania szaleńców? Kto tu mieszka? W piątym odcinku programu rozwiązaniem tej zagadki zajmie się kolejnych pięciu uczestników: Maciej – prawnik, Luiza - tłumacz, Agnieszka – grafik komputerowy, Monika- kierownik projektu i Artur - producent audio-video.

Kto z nich zostanie zwycięzcą i dopasuje najlepiej mieszkania do właścicieli? Towarzysząc im w tej próbie przekonamy się, kto najlepiej blefuje, kto najwięcej ukrywa, kto komu nie wierzy. Zobaczymy, że warto posprzątać mieszkanie, gdy mają przyjść goście, zwłaszcza z kamerą.

Przekonamy się, że obsługa maszyny do szycia może być bardzo kłopotliwa i jak można oszukać innych gdy brak nam zdolności plastycznych.

Zaskakujące będzie jak uczestnicy wytypują właścicieli mieszkań. Ale jedno z nich okaże się naprawdę dobrym psychologiem.

Pięć tysięcy złotych czeka na zwycięzcę programu. Dla własnej satysfakcji można dopasowywać właścicieli do mieszkań oglądając program.

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.