Kto tu mieszka?

sezon 3 odcinek 4

Kto tu mieszka 3

Wykonują różne zawody, mieszkają w różnych miejscach, po raz pierwszy spotkają się dopiero w naszym programie. Poznają jedynie swoje imiona oraz zawody i razem odwiedzą cztery mieszkania, każde w innej lokalizacji, m.in. w apartamentowcu i nowym bloku na peryferiach. Ich zadaniem jak zawsze będzie odgadnięcie do kogo należą.

Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych, ale o wygraną nie będzie łatwo. Rywalizacja szykuje się niezwykle zaciętą. Kto najlepiej poradzi sobie z konkurencją? Sztuka polega nie tylko na tym, by dopasować jak najwięcej mieszkań do uczestników, ale zmylić też pozostałych.

Odwiedzane przez nich mieszkania nie będą tuzinkowe. W jednym z nich znajdą sypialnię z oknem z widokiem na łazienkę, w innym pałacowy żyrandol i szafkę podświetlaną od środka.

Ta czwórka będzie blefować, kłamać, ale też po prostu dobrze się bawić. Kto zwycięży 4. odcinek 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?"?

Czy będzie to spontaniczna i nie zawsze kierująca się pierwszym wrażeniem choreografka Maja? Czy może "ciepły misio" Łukasz, który na co dzień pracuje w agencji marketingowej, a jego największym atutem ma być umiejętność słuchania? Do rywalizacji o 5 tysięcy złotych stanie także szczera i otwarta Weronika, która pracuje jako skarbnik korporacji oraz technik mechanik Paweł.

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś! Już wiosną będziemy mogli bezkarnie zajrzeć do domów naszych bohaterów! Cztery osoby, które nic o sobie nie wiedzą, trochę dedukcji i doskonała zabawa. Czy widzom uda się odgadnąć kto tu mieszka? Kto w odcinku zdobędzie główną nagrodę? Tego wszystkiego dowiecie się w nowym sezonie programu!

W trzeciej serii odwiedzimy wiele oryginalnych miejsc i poznamy ciekawych ludzi. Mieszkanie z winiarnią, cztery kąty żeglarza, lokum Alicji w Krainie Czarów, a może dom w chmurach? Który z bohaterów wytypuje prawidłowo i zgarnie 5 tysięcy złotych? Czyja strategia okaże się prawidłowa? Podczas wizyt w mieszkaniu nie jest łatwo – znamy jedynie imiona i zawody uczestników. Zaglądamy do śmieci, lodówek i szaf, i… bacznie obserwujemy! Tutaj liczą się szczegóły.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD Player.pl