Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 4

Kto tu mieszka?

Czy prawie trzydziestoletni analityk finansowy rzeczywiście mieszka z Mamcią? Kto ma w sypialni odważne fotografie? Czy ważniejsze jest ciepło rodzinne czy dobrze posprzątany dom? Odpowiedzi na te pytania w kolejnym odcinku programu „Kto tu mieszka?"

Tym razem piątka uczestników to cztery kobiety i młody mężczyzna. Patrycja – dystrybutor wyjątkowych kosmetyków, Alicja – nauczycielka, Sonia - plastyczka, Wioleta – marketingowiec i Rafał – analityk finansowy. Kto zostanie zwycięzcą programu i dopasuje 5 mieszkań do pięciu właścicieli?

Mieszkania, które wspólnie obejrzą są oryginalne i urządzone ze smakiem. Pytanie – do kogo należą: dom pełen antyków z romantyczną sypialnią i oranżerią, designerskie mieszkanie z popękanymi betonowymi ścianami, urocze mieszkanie w starej kamienicy z odważnymi bibelotami i tarasem, dom z drewnianym poddaszem i kolekcją figurek Madonny, małe mieszkanie z dziecięcym pokojem i pajęczynami.

Podczas wspólnego oglądania mieszkań uczestnicy zrobią wszystko, by nie ujawnić pozostałym gdzie mieszkają. Będą blefować, wprowadzać w błąd konkurentów, mylić tropy. Będą się bacznie obserwować. Każdy z nich chce zostać zwycięzcą programu i wygrać 5 tysięcy złotych.

W tej zabawie można też brać udział oglądając program. Wystarczy dopasować 5 mieszkań do pięciu właścicieli. Satysfakcja gwarantowana!

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.