Kto tu mieszka?

sezon 3 odcinek 3

Kto tu mieszka 3

Cztery osoby, cztery różne mieszkania. Każdy w innym stylu. W każdym osobisty rys właściciela. Bo jak mówi jedna z bohaterek 3. odcinka 3. sezonu programu "Kto tu mieszka?": "Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki”.

Tym razem cztery mieszkania obejrzą trzy kobiety i Karol. Czy będące w przewadze panie mają większą szansę na dopasowanie mieszkań do ich właścicieli? A może jedyny mężczyzna wygra program?

Bohaterowie odcinka to dwie Moniki; stylistka wnętrz, która obawia się że zdradzi ją mimika i Monika - szefowa marketingu, która chce się przekonać czy zna się na ludziach. Jest też Marta menadżerka w firmie doradczej. Mówi że robi wiatr wokół siebie. Czy ta cecha przyda się w programie?

No i polonista Karol który niewiele mówi ale bacznie wszystkich obserwuje. Pierwszy raz spotykają się w programie. Znają tylko swoje imiona i zawody. Poza tym nic o sobie nie wiedzą. Czyja strategia okaże się najlepsza?

Wspólnie obejrzą cztery mieszkania i spróbują odgadnąć kto gdzie mieszka. Nie oszczędzą krytyki w kolejnych mieszkaniach. Znajdą zakurzone lampy, brudny dywan i obleśny puszek do pudru. Obejrzą „bezwstydną” sypialnię. Będą dopasowywać mieszkania po podobieństwie dzieci na zdjęciach, ilości książek na półkach i wysokości drabiny. Spróbują odgadnąć kto może mieć w domu dyskotekowy mikrofon, a kto zydelek czy zestaw do parzenia matchy. Czyje mieszkanie jest wypełnione kwiatami? Kto jest pasjonatem gotowania a może tylko posiadaczem kilkudziesięciu książek kucharskich? Czy malowanie portretów ułatwi rozwiązanie zagadki mieszkań?

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś! Już wiosną będziemy mogli bezkarnie zajrzeć do domów naszych bohaterów! Cztery osoby, które nic o sobie nie wiedzą, trochę dedukcji i doskonała zabawa. Czy widzom uda się odgadnąć kto tu mieszka? Kto w odcinku zdobędzie główną nagrodę? Tego wszystkiego dowiecie się w nowym sezonie programu!

W trzeciej serii odwiedzimy wiele oryginalnych miejsc i poznamy ciekawych ludzi. Mieszkanie z winiarnią, cztery kąty żeglarza, lokum Alicji w Krainie Czarów, a może dom w chmurach? Który z bohaterów wytypuje prawidłowo i zgarnie 5 tysięcy złotych? Czyja strategia okaże się prawidłowa? Podczas wizyt w mieszkaniu nie jest łatwo – znamy jedynie imiona i zawody uczestników. Zaglądamy do śmieci, lodówek i szaf, i… bacznie obserwujemy! Tutaj liczą się szczegóły.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD Player.pl