Kto tu mieszka?

sezon 2 odcinek 3

Kto tu mieszka? 2

W 3. odcinku 2. sezonu "Kto tu mieszka?" kolejne cztery osoby wcielą się w detektywów próbujących rozwiązać zagadkę czterech mieszkań. Kto gdzie mieszka?  - tego trzeba się dowiedzieć oglądając kolejne mieszkania. Jak to zrobić, kiedy zna się jedynie imiona i zawody przeciwników? Paulina modelka, Daria handlowiec, Kasia blogerka lifestylowa i Paweł manager rekrutacji.
Paulina od początku zapowiada swoje zwycięstwo w programie. Czy jest taka spostrzegawcza? Może ma intuicję albo to jej strategia - pewność siebie. Każdy z uczestników próbuje przechytrzyć pozostałych, podstawić im fałszywe tropy, blefować. Co najlepiej sprawdzi się w programie? Kto rozwiąże zagadkę czterech mieszkań?
Kolejne mieszkania dają podpowiedzi i coraz bardziej mylą tropy. Czy mężczyzna może mieć w mieszkaniu rurę do pole dance? Czy rowerek do ćwiczeń zapewnia modelce zgrabną figurę? Kto jest mięsożercą? Czyja lodówka jest pełna niezdrowych produktów? Pełne kolorów mieszkanie z czarno-złotą sypialnią - czyja to fantazja? Jak się znalazł na balkonie dmuchany jednorożec? Czy jest podrzucony?
Sprawdzają wszystko. Kto sięga do półek, na kogo pasują ubrania wiszące w przedpokoju, kto wie gdzie leżą łyżeczki, kto umie jeździć na deskorolce? Najtrudniej jest udawać, że ich mieszkanie nie należy do nich. Bywają wpadki. Wtedy starają się odwracać od siebie uwagę. Może się uda?
Co pomoże najtrafniej wskazać właścicieli mieszkań? Intuicja, spostrzegawczość, znajomość psychologii, a może trzeba czytać kryminały i drogą dedukcji właściwie wytypować....?

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

W każdym odcinku poznajemy właścicieli czterech mieszkań, którzy nic o sobie nie wiedzą. Podają jedynie swoje imiona i zawody. Pozostali uczestnicy nie wiedzą, kto ma rodzinę, dzieci, partnera, psa czy kota, kto jakie zdobył wykształcenie, jakie ma hobby. Ich wizytówkami są ich mieszkania. Tyle tylko, że nie wiadomo które mieszkanie należy do kogo.

Zadaniem uczestników programu jest dopasowanie odwiedzanych mieszkań do pozostałych bohaterów odcinka. Widzowie mogą bawić się razem z nimi, bo razem z uczestnikami zaglądamy do szaf, szuflad, lodówki i kosza na śmieci. Podobnie jak uczestnicy programu, musimy bacznie obserwować ich zachowanie w mieszkaniach i zwracać uwagę na szczegóły. Tylko, co jeśli  przedmioty, które pozornie ułatwiają rozwiązanie zagadki, zostały podrzucone przez któregoś ze sprytnych uczestników... ?

"Kto tu mieszka?" to idealna mieszanka designu, psychologii, socjologii a przede wszystkim dobrej zabawy!

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.