Kto tu mieszka?

sezon 1 odcinek 3

Kto tu mieszka?

W tym odcinku poznamy pięciu całkiem różnych osób: Michał - lekarz, Magda - specjalista ds. cyberbezpieczeństwa, Elwira - specjalista ds. kadr, Czarek - muzyk i Marta - specjalista ds. obsady aktorskiej. Razem odwiedzą pięć mieszkań, które należą do nich, jednak nie mogą zdradzić, kto w którym mieszka. Jest to zagadka, którą muszą rozwiązać w programie.

Kto najlepiej dopasuje mieszkania do właścicieli, ten zostanie zwycięzcą. Do wygrania jest 5 tysięcy złotych. By je zdobyć, bohaterowie muszą być cwani. Mogą blefować, podrzucać przedmioty w cudzych mieszkaniach, mylić tropy. Czy tylko lekarz może mieć pełen barek alkoholu? Czy obrączka na palcu jest prawdą? Czy książka etyki lekarskiej świadczy o tym kto tam mieszka? A może została podrzucona? Bohaterowie muszą mieć oczy szeroko otwarte i zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły. Kto wygra 5 tysięcy złotych?

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Nowy program TVN Style w każdym odcinku przedstawia pięć nieznanych sobie osób odwiedza wspólnie mieszkania i próbuje zgadnąć, która z nich gdzie mieszka. Do dyspozycji mają jednie własną intuicję, pierwsze wrażenie oraz informacje odnośnie uprawianych przez siebie zawodów.

Po wizycie w domu uczestnicy będą musieli zgadnąć, kto w nim mieszka. Prawda zostanie przedstawiona dopiero na ostatnim etapie. Czy uczestnicy wytrzymają napięcie niepewności? Zobacz, jak mieszkają Polacy i przekonaj się, co mieszkania mówią o ich właścicielach.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.