Kto tu mieszka?

sezon 2 odcinek 2

Kto tu mieszka? 2

Bohaterami tego odcinka są: Sandra - dyrektor sprzedaży, Liliana - główna księgowa, Tomek - fryzjer, Łukasz - dyrektor kreatywny i ich mieszkania. Te cztery osoby poznają się przed drzwiami pierwszego mieszkania, które razem będą oglądać. Nie wiedzą gdzie kto mieszka. Ich zadaniem jest dopasować osoby do mieszkań. Ustalić kto gdzie mieszka. Tylko tyle o sobie wiedzą. Znają swoje imiona i zawody.
Czyje cechy charakteru sprawdzą się najlepiej w programie? Liliany która nie potrafi kłamać bo zapomina kiedy skłamała. Sandry która oglądając film kryminalny do końca nie wie kto zabił. Prostolinijnego i otwartego Tomka czy sprawiającego wiecznie roztargnionego Łukasza?
Niepoślednią rolę w tym odcinku odegra też Dmuchany Janusz. Najtrudniejszym zadaniem dla każdego z nich jest udawanie że ich mieszkanie nie należy do nich. Nie jest to łatwe gdy ktoś stłucze fotografię babci albo oderwie uchwyt od szafki. Czy potrafią blefować? Kolejne mieszkania dają kolejne wskazówki. Trzeba umieć je analizować. Kto lubi nowe technologie? Czyje dziecko jest na fotografii? Kto przygotował pyszne tiramisu? Czy sterty grzybów w lodówce wskazują na gajowego? Kto jest gajowym? Kto mieszka w zapierającym dech mieszkaniu w kamienicy z ogromnym tarasem pełnym egzotycznych roślin? Czy ich intuicja pomoże wskazać właściciela? Czy zagadka programu Kto tu mieszka da się tym razem rozwiązać? 5 tysięcy złotych czeka na zwycięzcę.

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

W każdym odcinku poznajemy właścicieli czterech mieszkań, którzy nic o sobie nie wiedzą. Podają jedynie swoje imiona i zawody. Pozostali uczestnicy nie wiedzą, kto ma rodzinę, dzieci, partnera, psa czy kota, kto jakie zdobył wykształcenie, jakie ma hobby. Ich wizytówkami są ich mieszkania. Tyle tylko, że nie wiadomo które mieszkanie należy do kogo.

Zadaniem uczestników programu jest dopasowanie odwiedzanych mieszkań do pozostałych bohaterów odcinka. Widzowie mogą bawić się razem z nimi, bo razem z uczestnikami zaglądamy do szaf, szuflad, lodówki i kosza na śmieci. Podobnie jak uczestnicy programu, musimy bacznie obserwować ich zachowanie w mieszkaniach i zwracać uwagę na szczegóły. Tylko, co jeśli  przedmioty, które pozornie ułatwiają rozwiązanie zagadki, zostały podrzucone przez któregoś ze sprytnych uczestników... ?

"Kto tu mieszka?" to idealna mieszanka designu, psychologii, socjologii a przede wszystkim dobrej zabawy!

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.