Kto tu mieszka?

sezon 3 odcinek 1

Kto tu mieszka 3

Jakie mieszkanie ma Ola – bezrobotna filozof z wieczną wiosną w sercu? Gdzie mieszka Rafał – trener biznesu, który lubi grzebać w cudzych szafach i cudzym życiu? Po czym poznać mieszkania Grzegorza – architekta i Asi – nauczycielki języka obcego? Przed nimi trudne zadanie. Kto najtrafniej dopasuje mieszkania do właścicieli wygra program. Pozostali nie poddadzą się bez walki. Będą blefować, wprowadzać w błąd, obserwować reakcje pozostałych.

Najtrudniej będzie nie zdradzić się we własnym mieszkaniu. Jak odgadnąć, kto ma tajemnicze przejście za lustrem? Do kogo należy teatralna garderoba i mieszkanie jak z kolorowej bajki? W czyim mieszkaniu Ola poczuje się jak dziecko w sklepie z lizakami? Co przymierzy Rafał, żeby stać się urodzonym Boratem? Dlaczego Grzegorz zostanie posądzony o to, że mieszka w czterech mieszkaniach? Kto zdrowo się odżywia, a kto smaży jajka w proszku? Jak zrobić w domu cukrową watę?

Sympatyczni bohaterowie. Dużo dobrego designu. Do podpatrzenia ciekawe rozwiązania – prysznic przy sypialni, muzyczna lampa nad stołem, powiększanie przestrzeni lustrami. Oryginalne baterie łazienkowe, ciekawa kolorystyka i dodatki. Zaglądanie do cudzych domów i zagadka detektywistyczna. Kto okaże się najbardziej spostrzegawczy? Może pomoże intuicja? Kto przechytrzy pozostałych wygra 5 tysięcy złotych!

„Kto tu mieszka” – o czym jest program?

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś! Już wiosną będziemy mogli bezkarnie zajrzeć do domów naszych bohaterów! Cztery osoby, które nic o sobie nie wiedzą, trochę dedukcji i doskonała zabawa. Czy widzom uda się odgadnąć kto tu mieszka? Kto w odcinku zdobędzie główną nagrodę? Tego wszystkiego dowiecie się w nowym sezonie programu!

W trzeciej serii odwiedzimy wiele oryginalnych miejsc i poznamy ciekawych ludzi. Mieszkanie z winiarnią, cztery kąty żeglarza, lokum Alicji w Krainie Czarów, a może dom w chmurach? Który z bohaterów wytypuje prawidłowo i zgarnie 5 tysięcy złotych? Czyja strategia okaże się prawidłowa? Podczas wizyt w mieszkaniu nie jest łatwo – znamy jedynie imiona i zawody uczestników. Zaglądamy do śmieci, lodówek i szaf, i… bacznie obserwujemy! Tutaj liczą się szczegóły.

„Kto tu mieszka” – gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD Player.pl