Kto to kupi?

odcinek 6

Kto to kupi?

Proste w użyciu, funkcjonalne przedmioty, innowacyjne rozwiązania codziennych problemów, zaskakujące gadżety to jest to czego szuka czworo inwestorów, gotowych wydać każde pieniądze na wyjątkowy produkt do swojego sklepu.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Zasady są proste, a wielkie pieniądze na wyciągnięcie ręki. Uczestnicy programu „Kto to kupi?” mają tylko 90 sekund by przekonać do zakupu swojego przedmiotu stuosobową publiczność i inwestorów. Czy Natalia, Piotr i Rafał odnajdą w sobie żyłkę sprzedawcy? Jaką obiorą strategię? Jeżeli jesteście ciekawi kto kupi i kto sprzeda zapraszamy przed telewizory.

Piotr przyjechał z okolic Kalisza i ma nietypowe zainteresowania – jego największe pasje to sokolnictwo i morsowanie. To właśnie spędzając czas w naturze wpadł na pomysł swojego produktu i twierdzi, że teraz zawsze ma go ze sobą. Tuż przed występem medytował by uspokoić nerwy a potem sprawił, że nasza scena zapłonęła. Czy była potrzebna interwencja straży pożarnej a publiczność zapaliła się do pomysłu kupna produktu Piotra?

Natalia zamiast wzniecać pożary gasi je. Jej produkt ma ścisły związek z wodą i to tą w temperaturze 40 stopni. Jest mamą trójki małych dzieci i nikt tak dobrze jak ona nie wie, jak cenny jest czas, gdy masz obok płaczące i głodne dziecko. Produkt Natalii jej zdaniem to idealne rozwiązanie dla rodziców maluchów, bo oszczędza wodę, prąd i czas.

Po prezentacji Rafała także woda lała się na scenie. Inwestorzy postanowili przetestować wodoodporność jego produktu, choć nie służy on do pływania a do sygnalizacji. Rafał przekonywał, że jego gadżet jest idealnie dopasowany do każdego, ale czy publiczność dala mu zielone światło? Przekonajcie się oglądając „Kto to kupi?”

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.