Kto to kupi?

odcinek 5

Kto to kupi?

Świat nie rozwinąłby się bez wynalazków, także tych drobnych, pomagających w codziennym życiu. Każdy z nas marzy o wygodzie i bezpieczeństwie, a spokój bywa cenniejszy niż złoto.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Uczestnicy „Kto to kupi?” doskonale o tym wiedzą i chcą pokazać swoje niezwykłe rozwiązania zwyczajnych problemów. To pracownicy firm, handlowcy, studenci, gospodynie domowe, księgowi i emeryci, którzy wymyślili produkty ułatwiające życie i teraz chcą je dobrze sprzedać. Jakie przedmioty publiczności zgromadzonej w studio i inwestorom zaprezentują Katarzyna, Paulina i Maciej? Czy będą potrafili zamienić się w sprzedawców doskonałych i zrobią biznes życia?

Katarzyna jest matką trójki dzieci. Jej produkt zrodził się z potrzeby. Długo szukała sposobu jak uspokoić niemowlęta z kolkami, a rodzicom dać chwilę wytchnienia. Gdy nie znalazła rozwiązania sama je wymyśliła. Czy Jan Pirowski sprawdzi się jako niania, a inwestorzy z radości podskoczą na swoich fotelach i kupią produkt Kasi?

W nowych butach najgorsza jest pierwsza rysa. A co łączy fotel samochodowy i eleganckie damskie szpilki? Paulina, pracownica korporacji przekonywała, że wiele.  Wymyślony przez nią produkt przetestowała na wszystkich koleżankach w pracy.  Pytanie czy jej przedmiot będzie wystarczająco atrakcyjny i designerski, by zainteresować wybrednych inwestorów?

Maciej z Warszawy podczas swojej prezentacji postawił na sianie - nie grozy, nie były to też warzywa ani zioła. Jakie problemy życia codziennego mogą rozwiązywać rośliny? Czy jego pomysł przekona stuosobową publiczność do sięgnięcia po portfele, a może któryś z inwestorów odkryje w sobie duszę ogrodnika? Przekonajcie się czy Maciej z ulgą odetchnie...świeżym powietrzem.  Zapraszamy przed telewizory.

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.