Kto to kupi?

odcinek 3

Kto to kupi?

Rozwiązania codziennych problemów czasem wymagają dobrego patentu. Uczestnicy programu „Kto to kupi? doskonale o tym wiedzą.

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

To zwykli ludzie, którzy chcąc ułatwić sobie życie stworzyli wyjątkowe produkty.  Teraz chcą zarobić na swoich pomysłach, ale żeby to się udało  muszą choć na chwilę zmienić się w mistrzów sprzedaży. Jakich użyją argumentów, by przekonać stuosobową publiczność oraz czterech inwestorów do dużych zakupów? Czy Weronika, Arkadiusz i Anna odniosą sukces czy zostaną odprawieni z kwitkiem?

Lubicie jeździć na festiwale i podróżować autostopem? Znacie w takim razie na pewno patenty z chowaniem kart płatniczych i dokumentów w paczkach po chusteczkach i w innych dziwnych miejscach. Weronika z Warszawy ma na to niekonwencjonalny, ale bardzo wygodny i bezpieczny sposób. Zdziwicie się  jakiego asa wyciągnie podczas swojej prezentacji… i to bynajmniej nie z rękawa!

W podroż, tym razem samochodem, zabierze nas także Arkadiusz z Łodzi. Chyba każdy z nas zna konsekwencje ostrego hamowania i wie, że grozi to zbieraniem rzeczy z podłogi auta.  Nie ma w tym nic przyjemnego. Czy pomysł Arkadiusza jak temu zaradzić sprawi, że widownia z wrażenia spadnie z krzeseł i zapali zielone światełko?

Anna, trenerka personalna jest również miłośniczką podroży. Na pomysł swojego produktu wpadła na środku oceanu, podczas rejsu dookoła świata. Ale uwaga to nie jest przedmiot do pływania... Przyda się wszystkim walczącym o idealną sylwetkę i bojącym się efektu jo-jo. Jeśli jesteście ciekawi jak w dbaniu o figurę może pomóc własna dłoń i czy prezentacja Anny przekona do zakupu grube ryby biznesu, zapraszamy przed telewizory!

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.