Kto to kupi?

odcinek 12

Kto to kupi?

Czy Sławek, Marek, Maksym oraz Joanna z Markiem staną na wysokości zadania i zaprezentują swoje produkty z najlepszej strony zarabiając przy tym duże pieniądze?

„Kto to kupi?” - streszczenie odcinka

Co robi samotna perfekcyjna pani domu kiedy prasując ubrania na ważne spotkanie wyciągnie żelazko razem z gniazdkiem? Są dwie możliwości albo wzywa elektryka, albo dzwoni do taty. Joanna wybrała drugą opcję. Marek - wynalazca z dziada pradziada do rozwiązania problemu córki zaangażował całą rodzinę. Dzięki ich pracy i poświęceniu juz nigdy nikt nie będzie mieć problemu z wyrwanym gniazdkiem.

Marek mówi o sobie, że ma dusze melancholika artysty, ale żeby rozwiązać swój problem przepoconych stóp cofnął się o tysiące lat. Jego produkt zapobiega poceniu, uwalnia od noszenia skarpetek, a dzięki temu pozwala  zaoszczędzić czas i miejsce w szafie.

Kolejny uczestnik to Maksym, student prawa z Warszawy. Prowadzi własną działalność gospodarczą z dziedziny informatyki i mimo tego, że ma dopiero 20 lat wymyślił wynalazek z dziedziny elektroniki użytkowej, który zwiększy bezpieczeństwo naszych haseł i kodów PIN.

Sławek , młodych chłopak z Bieszczad na scenie pojawił się z suknią ślubną i frakiem. Okazją do powstania jego produktu były walentynki i chęć podarowania ukochanej osobie czegoś wyjątkowego, czego nie ma nikt inny. Swoją prezentacją wprowadził do programu szczyptę humoru i magii, ale czy zaczarował publiczność i inwestorów?

„Kto to kupi?” - gdzie oglądać?

Program „Kto to kupi?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl oraz na antenie TTV.