Kto poślubi mojego syna?

sezon 2 odcinek 1

Kto poślubi mojego syna? 2

Kto w tej edycji poszukuje miłości? Oto pierwsi kandydaci:

Tomek to 31-letni kawaler – jedynak i oczko w głowie Marii. Na co dzień pracuje jako ochroniarz w sklepie odzieżowym. Wolne chwile poświęca na swoją pasję, którą są motocykle. Mając dzień wypełniony po brzegi nie jest łatwo spotkać dziewczynę swoich marzeń. A marzenia są i to sprecyzowane!

Mateusz - Mateusz jest 27-letnim strongmanem. Od lat jego pasją, pracą i sposobem na życie jest sport, któremu podporządkował cały plan dnia i działania. Ciężka praca, rygor i dyscyplina jaką narzuca sobie Mateusz prowadzą prosto do sukcesów zawodowych. Jednak nie samym sportem człowiek żyje! Sportowiec przyznaje, że tak naprawdę nigdy nie przeżył prawdziwej miłości.

Dariusz - jest DJem - zarabia na życie tworząc muzykę i koncertując. Choć o jego względy zabiega wiele kobiet wciąż nie znalazł osoby, z którą chciałaby dzielić życie. Darek uwielbia imprezy, które są częścią jego pracy. Ze świecą jednak szukać dziewczyny, która zaakceptuje styl życia rozrywkowego kawalera i nie będzie zieleniała z zazdrości widząc tłumy fanek rzucających się na szyję.