Królowe życia

sezon 6 odcinek 7

Królowe życia 6

Z okazji karnawału Dagmara postanowiła sprawdzić przyjemność sobie, Edzi i Jackowie.  Zorganizowała zaproszenia na bal we Wrocławiu. Wymagane są staropolskie stroje, a do wyjścia pozostało czasu mniej czasu. Dlatego postanowili wynająć coś szałowego.

Rafał i Gabriel mają postanowienie. Postanawiają zostać sportowymi maniakami. Do lata pozostało trochę czasu dlatego w pierwszej kolejności postanawiają się zmotywować.

Firma transportowa Moniki i jej męża cały czas się rozwija. Zatrudniają wielu nowych kierowców tirów. Królowa ma ostatnio dużo na głowie ale to właśnie pracownicy są jej największym zmartwieniem.

Królowe życia - O programie

Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii.

Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie,  w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością.

Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to  swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23:10.