Królowe życia

sezon 5 odcinek 7

Królowe życia 5

W tym odcinku Dagmara będzie walczyć z awarią pralki. Okazuje się, że znalezienie odpowiedniego fachowca nie jest takie proste. Rafał i Gabriel szykują się na długo wyczekiwany weekendowy urlop w luksusowym spa. Niespodziewanie dostają telefon z hotelu o anulowaniu rezerwacji. Wtedy powstaje nowy i spontaniczny pomysł o wypadzie pod namiot... Iza i Patryk zastanawiają się na profesjonalną opieką dla swojej córki. W tym celu spotykają się z wykwalifikowanymi niańkami.

O programie

Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiery w każdy piątek o godzinie 22:50