Królowe życia

sezon 2 odcinek 6

Królowe życia 2

W Kłodzku klimat sprzyja kuracjuszom, ale nie Dagmarze. Nasza Królowa źle się czuje i od dłuższego czasu narzeka na zdrowie. W końcu postanowiła gruntownie się przebadać i na wszelki wypadek przygotować do… ostatniej drogi. Czy właścicielka zakładu pogrzebowego była zaskoczona jej wizytą?

Na pewno Kamila nie była zaskoczona rachunkiem za nowe włosy, czekała na nie długo, ale jak mówi – kobieta taka jak ona musi mieć wszystko „na maksa” – włosy, urodę i mężczyznę. Z tym ostatnim, czyli doktorem Maciejem nieco się pokłóci o drwiące dowcipy na jej temat, ale w końcu dojdą do porozumienia.

Czy do porozumienia dojdą Gabriel z Rafałem? Odkąd na castingu do sesji futer wybrany został nowy model, między partnerami wyraźnie zaczyna się wyczuwać napiętą atmosferę. Może niespodzianka na 15 rocznice związku nieco ukoi nerwy…

Patrycja od dzieciństwa uwielbiała śpiewać. Marzy o wydaniu własnego singla. Ma świadomość, że talent i ambicje nie wystarczą – musi nad sobą pracować. Zapisała się do pani Moniki na profesjonalne lekcje śpiewu.