Królowe życia

sezon 6 odcinek 4

Królowe życia 6

Dagmara i Edzia planują imprezę bo jest co świętować. Minął rok odkąd Jacek nie tknął alkoholu. Przyjęcie ma mieć charakter kameralny. Chcą żeby wszystko było idealnie dlatego wcześniej zaczynają przygotowania.

Rafał i Gabriel zawsze mogą liczyć na pomoc ich gosposi. Tym razem to ona zwróciła się do nich z prośbą o przysługę. Czeka na nich u siebie z herbatą.

Trzy królowe w jednym królestwie to często trzy obficie wyposażone garderoby. Problem zaczyna się wtedy, gdy jedna zagląda do szafy drugiej. Dorastające dziewczynki notoryczne szukają czegoś dla siebie na półkach mamy. Nastał czas by powiedzieć stop.

Królowe życia - O programie

Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii.

Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie,  w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością.

Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to  swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23:10.