Królowe życia

sezon 6 odcinek 2

Królowe życia 6

Drugi odcinek szóstego sezonu programu rozrywkowego "Królowe życia". A w nim Dagmara postanowiła co nieco poprawić w wyglądzie swojej twarzy, więc umawia się na wizytę we wrocławskim gabinecie medycyny estetycznej. Razem z Jackiem uznali, że warto spędzić trochę czasu w stolicy Dolnego Śląska.  Dagmara zabrała Jacka do kawiarni, w której było mnóstwo kotów ze schroniska. Okazało się, że Jacek dostał uczulenia i szybko potrzebuje czegoś, co pomoże mu poczuć się lepiej.

Rafał i Gabriel są po kilku godzinach podróży z Głogowa do Warszawy. Zmęczeni i wyczerpani marzą tylko o położeniu się do łóżka. Na miejscu okazuje się, że nie mogą się dostać do swojego mieszkania, bo jest problem z zamkiem. Muszą wezwać ślusarza.

Królowa dopiero wróciła z Turcji, gdzie przeszła szereg operacji plastycznych. Kiedy Kasia przebywała za granicą, w opiece nad córką pomagała jej mama. Opowiada mamie o przeżyciach w szpitalu i różnicach w leczeniu w kraju a w Istambule. Kasia należy do kobiet, które nie boją się podjąć spontanicznych decyzji, zarówno w kwestii życiowych wyborów, jak i w sprawie diametralnych zmian w swoim wizerunku.

 

Królowe życia - O programie

Zobacz szósty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Dagmara to królowa, wojowniczka i marzycielka. Do działania motywuje ja syn Konan, który mieszka we Wrocławiu. W swoim rodzinnym Kłodzku zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciółki Edzi i Jacka, którzy pomagają zrealizować jej wszystkie najdziwniejsze pomysły. Jej życie to pasmo przygód i mrożących krew w żyłach historii.

Życiem Rafała i Gabriela rządzą miłość, kolory i wiara w dobro. Marzą o świecie,  w którym człowiek człowiekowi, człowiekiem nie wilkiem jest. Ostatnio swoje życie dzielą między zabieganą Warszawę i spokojny Głogów, gdzie zawsze czeka na nich uśmiechnięta mama Basia. Wspólnie spędzony czas jest dla nich największą wartością.

Monika, nowa królowa w programie, mieszka w Krakowie ale to dumna obywatelka świata. Uważa, że wszystko można mieć i ma na to  swój bajeczny know how. Perfekcyjnie łączy biznes z rodziną. Z mężem prowadzi firmę, a przed córkami rozwija platynowy dywan luksusu. Monika ma zawsze apetyt na więcej.

Kolejna nowa postać to prawdziwa petarda. Kasia na co dzień mieszka w Oławie i tam buduje swój świat na własnych zasadach i warunkach, Gdy stoi  na rozdrożu prosi o radę jedynie swoją mamę lub córkę. Pracuje jako modelka bielizny bo uwielbia swoją dziką i kobiecą naturę którą obiekty potrafi wyłapać z pierwszym ujęciem. Chętnie też fotografuje swoje tatuaże, które zdobią znaczną cześć jej ciała. Kontrowersja to jej drugie imię. A "rób swoje" to jej hasło życiowe.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiera w każdy czwartek o godzinie 23:10.