Królowe życia

sezon 5 odcinek 12

Królowe życia 5

Dagmara chce znaleźć odpowiednią osobę na stanowisko sprzedawcy w swoim nowo otwartym butiku. Zależy jej na osobie, która już od progu zrobi na królowej dobre wrażenie.

Agnieszka wybrała się wraz z rodziną na wyjazd do Wrocławia. Spędzą aktywny dzień, bez telefonów. Dodatkową atrakcją będzie pierwsza w życiu wspólna przejażdżka tramwajem.

Rafał i Gabriel myślą nad przeprowadzeniem się na warszawską Pragę. W tej części stolicy mają dobrego znajomego, który oprowadzi ich po zakątkach tej coraz popularniejszej dzielnicy. Niedzielne popołudnie spędzą na zwiedzanie okolicy.

Jacek szykuje pewną niespodziankę dla Dagmary... Co takiego przygotował i jak na to zareaguje królowa? Oglądaj ostatni odcinek piątego sezonu!

O programie

Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiery w każdy piątek o godzinie 22:50