Królowe życia

sezon 5 odcinek 11

Królowe życia 5

Dagmara przestała chodzić na siłownie, pomimo iż, razem z Jackiem obiecali sobie, że zadbają o siebie i schudną. Dlatego przyjaciel postanowił nieco rozruszać królową i zabrał ją w góry do skalnego miasta za czeską granicą.

Do salonu Rafała i Gabriela przychodzi stała klienta, która składa specjalne zamówienie. Czy kolorowym ptakom uda się zrealizować marzenia o idealnym futrze?

Iza jest zadowolona z profesjonalnej niani jaką zatrudniła dla córki. Dzięki temu może poświęcić więcej czasu na projekty zawodowe. Wybrała się spotkanie w celu omówienia warunków współpracy, dzięki któremu chciała otworzyć swoje nowe możliwości. Czy wszystko pójdzie po jej myśli?

 

O programie

Zobacz piąty sezon programu emitowanego na antenie TTV "Królowe życia".  Bohaterowie, to ludzie, którzy osiągnęli sukces w swoim środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Czerpią z życia ile wlezie, manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Głowy mają pełne marzeń, a kiedy los zaczyna płatać im figle stają się jeszcze silniejsze.

Rafał i Gabriel pokonali widmo choroby, które tylko na chwile przysłoniło im drogę do szczęścia. Dagmara szukała siły i walczyła z własnymi słabościami podczas pielgrzymki do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

Iza i Agnieszka godziły role mam i bizneswoman, ale zawsze radziły sobie z niezwykłym wdziękiem.

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Królowych życia" są dostępne online na player.pl. Premiery w każdy piątek o godzinie 22:50