Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Królowe życia

TTV, piątek 22:00 Polska TTV

„Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której będziemy podglądać codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dumne ze swoich osiągnięć „Królowe życia” nie zważają na opinie otoczenia i odważnie prą do przodu, by realizować swoje marzenie – chcą stworzyć własne, małe Hollywood między Bugiem a Odrą.

Bohaterowie „Królowych życia” mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Każde z nich stworzyło swoje lokalne imperium, którym zarządza według swoich zasad. Poznaj ich luksusowe życie!

Tagi: ttv, programy ttv online, programy ttv, Żony Hollywood, Hollywood na Śląsku, Królowe życia online, Królowe życia na playerze, telenowela dokumentalna na ttv, Versace z Głogowa, bohaterowie programu Królowe życia, Dagmara z Królowych Życia, Gabriel z Królowych życia
Produkcja:
Przester TV sp. z o.o.
Dystrybucja:
TTV
Emisja w TV:
TTV, piątek 22:00
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.