Kossakowski. Wtajemniczenie

sezon 3 odcinek 1

Kossakowski. Wtajemniczenie 3

Już w pierwszym odcinku Przemek Kossakowski trafi do Indii, gdzie zostanie zaproszony na Wielkie Indyjskie Wesele w Kalkucie. Czy dziennikarz, który na co dzień niezbyt lubi tańczyć da się przekonać do udziału w tradycyjnym tańcu Bharatanatjam?
Kalkuta to miejsce o wielu obliczach, które bardziej niż z szaloną zabawą, kojarzy się z ubóstwem. Dziennikarz TTV sprawdzi jak wygląda prawdziwe życie na ulicach tego miasta. Jedno jest pewne! Nie zabraknie mocnych wrażeń! Przemek przyłączy się do lokalnych… poszukiwaczy złota. Jak mu pójdzie? O tym dowiecie się w tym odcinku. Szykuje się niezapomniana podróż. Jedna z wielu! Bądźcie z nami! 

Kossakowski. Wtajemniczenie - O programie

Przemek Kossakowski kontynuuje podroż do Azji i Afryki, by przejść na wyższy stopień wtajemniczenia. Wraz z nim trafimy do miejsc, których odwiedzenie wymagać będzie prawdziwej odwagi. Przemierzając Indonezję, prowadzący dopłynie do wioski Mentawajów. Tu jego celem będzie spotkanie z ostatnim Sikereiem - szamanem, który podejmie się odczytania jego drogi życia z wnętrzności rytualnie upolowanego zwierzęcia. Co czeka go w przyszłości?

Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki trzeciego sezonu "Kossakowski. Wtajemniczenie" oglądaj online na VOD player.pl