Kossakowski. Inicjacja

sezon 3 odcinek 9

Kossakowski. Inicjacja 3

Czas na kolejna inicjację w życiu Przemka Kossakowskiego. Tym razem Przemek spróbuje swoich sił jako wychowawca w Zakładzie Poprawczym w Grodzisku Wielkopolskim. Jest to ośrodek o zaostrzonym rygorze, gdzie trafiają podopieczni, nad którymi w innych placówkach nikt nie był w stanie zapanować. Otoczeni wysokim murem przez całą dobą żyją pod czujnym okiem kamer. Nie mają prawa, żeby swobodnie poruszać się po terenie zakładu. Obowiązuje rygorystyczny system kar i nagród. Zasady nie odbiegają od tych panujących w więzieniach.

Jak odnajdzie się tu Kossakowski? By wkupić się w łaski chłopaków będzie musiał dowieść, że jest prawdziwym twardzielem. Podopieczni wyznaczą mu nie lada wyzwanie, w wyniku którego spędzi noc w izolatce. Przemek spróbuje też czegoś nauczyć podopiecznych, ale czy mu się to uda? A może to oni nauczą czegoś jego?

Przemek Kossakowski przygotuje także niespodziankę i podaruje im kilka godzin swobody. Jak na wolności zachowają się jego podopieczni? Czy skorzystają z szansy na ucieczkę i ulotnią się, a może jednak na koniec dnia wrócą za kraty?

W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.