Kossakowski. Inicjacja

sezon 3 odcinek 7

Kossakowski. Inicjacja 3

Czego się boi Przemek Kossakowski?

Fobie to paraliżujące lęki uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, które potrafią zniszczyć życie. Niektórzy boją się kur, innych obezwładnia sama myśl o wejściu do ciasnego pomieszczenia, wielu mdleje na widok krwi. Fobie bywają straszne, dziwaczne i śmieszne – nigdy jednak dla człowieka, który z nimi walczy. Nie jest od nich wolny również Przemek Kossakowski. W kolejnej „Inicjacji” podejmie on próbę przezwyciężenia swojego największego lęku. Jego przełamanie będzie wymagało stawienia czoła strachowi, jakiego jeszcze nigdy nie doświadczył.

Czy balansując na linie zawieszonej kilkadziesiąt metrów nad ziemią Przemek straci kontrolę nad samym sobą? A może rosnące przerażenie sprowokuje go do przekroczenia granicy, która dotychczas wydawała mu się nieosiągalna? W nierównej walce z przemożnym strachem Przemek pozna tę część swojej natury, o której istnienie nigdy się nie podejrzewał.

Kto wygra? Kosa, czy jego fobie ?

W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.