Kossakowski. Inicjacja

sezon 3 odcinek 12

Kossakowski. Inicjacja 3

Najmocniejsza Inicjacja Kossakowskiego! Każdy z nas lubi się śmiać. Jednak rozśmieszanie innych to wyjątkowo trudne zadanie. Przemek Kossakowski podejmie się tego wyzwania i jak zwykle nie będzie szedł po najprostszej linii oporu. Dorosłą publiczność spróbuje rozbawić jako standuper. Na Waszych oczach stworzy monolog, który będzie chciał zaprezentować na scenie wyjątkowo wymagającej publiczności. Czy poczucie humoru Przemka trafi na podatny grunt? Przemek wystawi się też na śmieszność w samym centrum Warszawy i będzie próbował rozbawić przygodnych przechodniów. Jak na niego zareagują?

Na koniec odkryje, że śmiech może mieć także słodko-gorzki smak. Jako clown uda się do szpitala na oddział onkologiczny dla dzieci. Tam spróbuje wnieść trochę radości w monotonną i smutną codzienność małych pacjentów. Czy dzieci docenią jego wysiłki?

W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.