Kossakowski. Inicjacja

sezon 3 odcinek 11

Kossakowski. Inicjacja 3

Stary człowiek i morze? Może! Mówi się, że uprawiają najcięższy zawód świata, każdego dnia stawiając czoło niebezpiecznym żywiołom. Żeby przekonać się, jak wygląda prawdziwe życie rybaków Przemek Kossakowski porzuci suchy ląd i na kutrze rybackim wypłynie na pełne morze.

Jego początkową ekscytację kolejną przygodą szybko ugasi zderzenie z morską tonią. Przemek zostanie zmuszony do walki nie tylko z własnymi słabościami, ale również z falami targającymi łodzią. Jak poradzi sobie z niezwykle wymagającymi zadaniami, które dla każdego rybaka stanowią chleb powszedni? Czy balansując na granicy bezsenności i wycieńczenia okaże się przydatnym członkiem załogi rybackiego kutra? W świecie twardych reguł, w którym najmniejszy błąd może kosztować życie, Przemek dowie się, czy zasługuje na miano prawdziwego mężczyzny.

W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.