Kossakowski. Inicjacja

sezon 3 odcinek 10

Kossakowski. Inicjacja 3

Kossakowski za ladą. Wiele polskich kobiet na co dzień pracuje w sklepach. Dla niewtajemniczonych ich obowiązki mogą wydawać się trywialne. Nic bardziej mylnego.

Na własnej skórze przekona się o tym Przemek Kossakowski, który trafi w sam środek przedświątecznego zamieszania w dużym markecie. Przyjdzie mu sprawdzić się jako kasjer, sprzedawca na stoisku mięsnym oraz pracownik działu z nabiałem. Ogrom obowiązków i nawał ciężkiej pracy nie pozwolą mu na chwilę odpoczynku. Czy Przemek, który nie lubi konfliktów, poradzi sobie z trudnymi, wymagającymi i kapryśnymi klientami? Jak sprawdzi się w świecie zdominowanym przez kobiety? Przemek szybko przekona się, że każdy błąd i brak skrupulatności w dopełnianiu obowiązków może być bardzo kosztowny. Dowie się też, że nieprzestrzeganie błahych reguł może się skończyć wstydliwymi wpadkami.

W trzecim sezonie INICJACJI, Przemek Kossakowski tradycyjnie sięgnie po szeroki wachlarz tematów dla swoich inicjacji. Zróżnicowany będzie też stopień ich trudności. Wszystkie sytuacje będą dla Przemka nowe, niektóre zadziwią go bardziej niż inne, pytanie jednak brzmi: który odcinek będzie dla niego najważniejszą Inicjacją? Kossakowski sprawdzi m.in. jak wygląda życie ludzi gotowych na atak terrorystyczny, przywiezie bagaż doświadczeń z obozu dla uchodźców. Zmierzy się z własnymi fobiami i strachem, by zrozumieć, czego boimy się najbardziej. Przyjmie także najpopularniejsze i najbardziej kontrowersyjne substancje psychoaktywne. Dla równowagi skosztuje też życia w luksusie w ogarniętej wojną Ukrainie i sprawdzi jak to być ceprem w Zakopanem. KOSSAKOWSKI. INICJACJA to program o tym, czego warto doświadczyć w życiu. Nie każdy ma odwagę, by się podjąć takich wyzwań. Za tych wszystkich rzeczywistość testuje Przemek Kossakowski.