Kossakowski. Być jak...

sezon 1 odcinek 7

Kossakowski. Być jak...

Prawdziwa twarz doktora Gojdźa… Przemek Kossakowski poznał doktora Krzysztofa Gojdzia podczas realizacji programu „Kossakowski. Inicjacja”, kiedy to postanowił się odmłodzić. Dzisiaj minęły dwa lata od tego spotkania i panowie znowu stanęli twarzą w twarz. Tym razem po raz kolejny Przemek będzie zmieniał twarz. Ale jakże inaczej...

Doktor Krzysztof Gojdź – lekarz, celebryta, stały bywalec ścianek i ekskluzywnych restauracji. Kiedyś mieszkał na prowincji, dziś jest najbardziej rozpoznawanym lekarzem medycyny estetycznej w kraju. Człowiek, który zrobił wiele twarzy czy człowiek, który posiada wiele twarzy? Kim jest? Co skrywa? Na co dzień poprawia cudze tożsamości. Ale co z jego własną tożsamością? Przemek Kossakowski spróbuje dowiedzieć się tego, będąc jak… Krzysztof Gojdź.

Przemek Kossakowski wchodzi w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. Spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się wcześniej zadać. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Kossakowski upodobniony fizycznie do bohatera odcinka spotka się z nim podczas kameralnej rozmowy. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść o krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK... Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?