Kossakowski. Być jak...

sezon 1 odcinek 5

Kossakowski. Być jak...

Przemek Kossakowski nie ustaje w poszukiwaniach... Tym razem w programie Przemek postanowił wejść w skórę dużego kalibru. Był już wokalistą, bokserem, a nawet kobietą, tym razem przyszedł czas na dużego faceta.

Tomasz Oświeciński, jak sam twierdzi, kiedyś znany był połowie Warszawy. Dzisiaj jest rozpoznawalny w całej Polsce. Na pierwszy rzut oka Tomasz to naprawdę wielki człowiek. Czy sukces medialny wpłynął na jego życie? I jak to jest być kimś, kto wzbudza strach samym swoim wyglądem?

A może pod idealnie wyrzeźbionym ciałem kryje się gołębie serce? Tego wszystkiego spróbuje dowiedzieć się Przemek Kossakowski. Będzie jak… Tomasz Oświeciński

Przemek Kossakowski wchodzi w skórę i w życie osób znanych z pierwszych stron gazet. Spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia, po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W tym programie padną pytania, których nikt nigdy nie ośmielił się wcześniej zadać. Dla gospodarza programu i jego gwiazdy będzie to czas próby. Kossakowski upodobniony fizycznie do bohatera odcinka spotka się z nim podczas kameralnej rozmowy. W nowym kostiumie i z nową twarzą odważy się pójść o krok dalej. Czy to mu wystarczy, żeby BYĆ JAK... Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski czy Natalia Siwiec?