Kossakowski. Być jak...

sezon 1 odcinek 3

Kossakowski. Być jak...

Kossakowski. Być jak... Natalia Siwiec

Co myśli Natalia Siwiec, kiedy zerka w lustro? Co frapuje kobietę, której nazwisko w 2013 roku znalazło się na 5 miejscu w rankingu najczęściej wyszukiwanych w Internecie? Czego żałuje, a czego pragnie? I wreszcie, czy wyobraża sobie życie bez Mariusza, managera i partnera?

Wszystko zaczęło się od słynnego zdjęcia z 2012 roku, które zrobiono jej na trybunach, a następnie jednogłośnie okrzyknięto ją Miss Euro. Jej 5 minut de facto trwa do dziś!

Jak będzie wyglądało jedno z najdziwniejszych i najbardziej niezwykłych doświadczeń w życiu Przemka Kossakowskiego? Jak wiele poświęci, by zostać Natalią? Jedyne co możemy zdradzić to to, że już po pierwszym spotkaniu zaliczy swój debiut na… portalu plotkarskim! Dzięki niemu dowiemy się, co oznacza być jak… Natalia Siwiec.

Program ma formułę śledztwa wokół najważniejszych wydarzeń z życia bohatera odcinka. Kossakowski spróbuje poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe – od stylu ubierania się i mówienia po najważniejsze wybory życiowe. Przyjrzy się temu, co bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. Zada pytania, jakich nikt inny jeszcze nie zadał.