Kosmetyczne rewolucje

odcinek 8

Kosmetyczne rewolucje

Zabiegi na twarz i ciało, dla kobiet i dla mężczyzn, makijaż permanentny, depilacja, wizaż i gdzieś na szarym końcu stylizacja paznokci - taką ofertę miał dotąd salon Ani, bohaterki ostatniego odcinka "Kosmetycznych rewolucji". Właścicielka sama doszła jednak do wniosku, że co za dużo, to niezdrowo i postanowiła skupić się na makijażu okolicznościowym i stylizacji paznokci. Do naszego programu zgłosiła się, żeby podszkolić się w tej dziedzinie.

Nie spodziewała się jednak, że nasze prowadzące  - Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak - znajdą w jej salonie aż tyle niedociągnięć! Akcesoria klejące się z brudu, wylane lakiery, brudne meble - wyobrażenie Ani o czystym i schludnym salonie runęło w gruzach. Filmm z ukrytej kamery, nagrany przez naszą tajną agentkę, pokazał, że również sama stylizacja paznokci nie przebiegała tak jak powinna.

Czy Ania, która właśnie jest w trakcie rozwodu, wytrwa te "Kosmetyczne rewolucje"? Czy jej salon ma szansę być oblegany przez przyszłe panny młode? Tego dowiecie się, oglądając nasz program!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl