Kosmetyczne rewolucje

odcinek 7

Kosmetyczne rewolucje

Zdobienia modne 20 lat temu, meble, które chyba również pamiętają tamte czasy, brak szkoleń - Edyta, której salon Paulina i Sylwia odwiedziły w 7. odcinku "Kosmetycznych rewolucji", ewidentnie nie idzie z duchem czasu. Nie potrafi zrobić modnej stylizacji typu baby boomer, a zamiast zdobić paznokcie... przykleja naklejki ze świętym Mikołajem!

Edyta jest stylistką paznokci z dużym doświadczeniem, ale zatrzymała się w swoim zawodowym rozwoju. Na dodatek pracuje codziennie do 21:00, nie mając właściwie czasu dla syna. Sylwia postanowi odkryć, co właściwie kryje się za tą sytuacją...

Paulina natomiast postanawia zrobić Edycie i pracującej z nią od miesiąca Ani przyspieszony kurs nail art. Jak kobiety poradzą sobie z tym zadaniem? Czy groźna według Edyty Paulina okaże się dla niej wsparciem? Przekonacie się, oglądając nowy odcinek naszego programu!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl