Kosmetyczne rewolucje

odcinek 6

Kosmetyczne rewolucje

W tym odcinku bardziej niż "Kosmetyczne rewolucje" potrzebne będą... mediacje. Siostry - Agnieszka i Kamila - mimo że działają pod jednym szyldem (jedna stacjonarnie, a druga mobilnie) nie potrafią się bowiem dogadać, co do przyszłości interesu. Kamila chce przenieść działalność do większego lokalu, w którym mogłaby pracować z nią siostra, ale ta nie pała do tego pomysłu entuzjazmem. Co więcej, Agnieszka najwyraźniej ma żal do siostry, że ta poszła w jej ślady i z agentki ubezpieczeniowej przebranżowiła się na stylistkę paznokci.

Rodzinny konflikt to niejedyny problem tego salonu. W przepastnych szufladach w lokalu Kamili Paulina znajduje... koperty z nazwiskami klientek, a w nich jednorazowe akcesoria przeznaczone do ponownego użycia! Pracująca mobilnie Agnieszka też ma wiele na sumieniu, co zarejestrowała kamera ukryta w mieszkaniu, do którego zaprosiła ją nasza tajna agentka.

Czy siostry się pogodzą? Jak wypadną podczas szkoleń? I wreszcie - czy zdecydują się na wspólną pracę w większym salonie? Tego dowiecie się, oglądając nowy odcinek "Kosmetycznych rewolucji"!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl