Kosmetyczne rewolucje

odcinek 5

Kosmetyczne rewolucje

W piatym odcinku Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak, ekspertki stylizacji paznokci, odwiedzą Olę, która swoje usługi świadczy w mieszkaniu. Kobieta marzy o własnym salonie, ale nie dostała dofinansowania i realizację tego marzenia musiała odłożyć na później.

Nasze prowadzące w drzwiach przywitały... trzy koty, bo Ola jest ich wielką miłośniczką. To, co przystoi w domu, nie pasuje jednak do miejsca, w którym wykonuje się zabiegi kosmetyczne, więc Sylwia i Paulina nie były zachwycone obecnością kręcących się między ich nogami kotów. Warunki, w których przyjmuje klientki Ola, też pozostawiają wiele do życzenia - jadalniany stół, brak sterylizacji narzędzi i roboczego stroju potęgują wrażenie amatorszczyzny. A Ola marzy przecież o otwarciu salonu!

Sylwia i Paulina na spotkaniu z Olą i podczas oglądania wideo z ukrytej kamery odniosły wrażenie, że kobieta jest zniechęcona, nie przejmuje się uwagami ekspertek ani nie podejmuje próby konwersacji z klientką. Dopiero szczera rozmowa z Sylwią, sprawiła, że Ola pokazała się w innym świetle, a nasze prowadzące poczuły, że naprawdę chcą jej pomóc. Pomocy najbardziej potrzebuje kupiony już dawno przez Olę lokal po salonie tatuażu, w którym chciałaby otworzyć własną działalność, ale na remont brakuje je środków. Nasze prowadzące zadbają o to, by salon został wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt, a Ola podniesie swoje kwalifikacje. W tym odcinku łez radości i wzruszenia nie zabraknie!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl