Kosmetyczne rewolucje

odcinek 4

Kosmetyczne rewolucje

Warszawa, nieduży salon kosmetyczny o dumnie brzmiącej nazwie La Manifique. Jego właścicielką jest 39-letnia Katarzyna, która z wykształcenia jest prawnikiem, ale od roku prowadzi salon kosmetyczny. Nigdy nie była na żadnym szkoleniu, ale wykonuje zabieg pedicure. Manicure i inne usługi wykonują dwie pracownice: Edyta i Ludmiła.

- Musimy wiele rzeczy poprawić, ja to widzę, dlatego pomyślałam, że poproszę o pomoc profesjonalne osoby, które wytkną nasze błędy - tłumaczy decyzję o zgłoszeniu się do programu Kasia.

Sylwia i Paulina wezmą sobie do serca słowa właścicielki i wytkną szereg błędów, nie tylko jej, ale i pracownicom. Czy Katarzyna będzie chciała kontynuować rewolucję, gdy Ludmiła po rozmowie z naszymi prowadzącymi odejdzie z pracy? Co zrobią nasze prowadzące, gdy odkryją, że salon Kasi hejtowała w internecie była pracownica? Oglądajcie nowy odcinek "Kosmetycznych rewolucji"!

„Kosmetyczne rewolucje” – o czym jest program?

Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy.

Były już rewolucje kuchenne i w salonach fryzjerskich - teraz przyszedł czas na salony kosmetyczne! Będzie się działo!

„Kosmetyczne rewolucje” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl